Redakcja

Wydawca:
Contentation sp. z o.o.
al. Piastów 22
71-064 Szczecin

Redakcja:
spawam.pl
ul. Puławska 228/22
02-670 Warszawa
[email protected]

Marek Łuczak
Redaktor Naczelny

W zawodzie od ponad 25 lat. Spawa metodą MIG/MAG i TIG. Posiada kurs płetwonurka II klasy. Pracował 8 lat jako spawacz podwodny na platformie wiertniczej w Niemczech i Francji. Obecnie pracuje tylko “na lądzie” szkoląc młodych spawaczy ale jest stałym bywalcem akwenów wodnych.

Maciej Brzozowski
Redaktor

Z wykształcenia mechanik samochodowy. Pasjonuje się sportowymi autami. Swoją pracę łączy z pasją. Zajmuje się spawaniem elementów sportowych takich jak: wydech, układy dolotowe i klatki bezpieczeństwa. Późnym wieczorem lubi pisać o tematyce spawalnictwa.

Marcin Mochniej
Redaktor

Interesuje się kinematografią. Jest fanem serialu “Skazany na śmierć”. W przeszłości pracował w transporcie międzynarodowym. Jednak po kilku latach pracy poza domem uznał, że warto się ustatkować i poszukać zatrudnienia w obrębie miejsca zamieszkania. Tak stał się spawaczem światłowodów. Uwielbia swoją pracę i z miłą chęcią podejmuje nowe wyzwania.

robertbielec

Robert Bielec
Redaktor

Z wykształcenia księgowy. Rodzice nalegali, aby pracował przy biurku. Jednak po latach nauki w tym zawodzie stwierdził, że praca za biurkiem nie jest dla niego. Po studiach zdecydował, że chcę tworzyć konstrukcje stalowe. Najbardziej w swojej pracy uwielbia patrzeć na efekty końcowe swojej ciężkiej pracy.